Що таке FCI?

Якщо у вас чистокровний собака, ви можете багато разів чути загадкові три літери FCI. У цьому короткому листі я спробую представити одну з найважливіших організацій собачого світу.

FCI – це французька абревіатура від Fédération Cynologique Internationale. FCI можна перекласти англійською як Всесвітня кінологічна організація. Таким чином, FCI – це міжнародна федерація кінологічних клубів, що базується у Бельгії, Європі.

Кінологічний клуб - це організація, що займається розведенням, виставкою та просуванням більш ніж однієї породи собак. Ці клуби вперше набули популярності у 19 столітті в Європі та Північній Америці та зосередилися на принципах євгеніки. Основними завданнями розсадників є реєстрація родоводів, підтримання стандартів породи, визначення правил виставок та випробувань порід, акредитація суддів, реєстрація дорослих породистих собак та послідів цуценят, народжених від чистокровних батьків.

Федерація була створена у 1911 році п'ятьма країнами-засновниками: Німеччиною, Австрією, Бельгією, Францією та Нідерландами. Під час кровопролитної Першої світової війни (1914-1918) Федерація не могла працювати і була відтворена у 1921 році.
 
 
Джерело:  www.bichon.com.ua

04.12.2020

Полезные статьи

Приплід: "B"
Приплід: "B"
Приплід
26.01.2021
Faina Belosnezniy Aristocrat
Faina Belosnezniy Aristocrat
Наші вихованці
27.01.2021
Fiona Belosnezniy Aristoсrat
Fiona Belosnezniy Aristoсrat
Наші випускники
27.01.2021
Поради по грумінгу
Поради по грумінгу
Статті
04.12.2020