Чи підходятьдя домашніх тварин людські шампуні?

Шампуні для тварин були розроблені недаремно. Такі засоби дбайливо очищають шкіру та шерстий покрив собак, не завдаючи шкоди. А ось шампуні, створені для миття людського волосся, можуть бути небезпечними для домашніх вихованців. Розглянемо три основні причини, чому не можна мити собаку людським шампунем:

Причини 1.
Згідно з даними сайту Американського клубу собаківництва [1], у людської та собачої шкіри різний рівень кислотності (pH). Так, у людей цей показник зазвичай коливається в межах від 5,2 до 6,2 (найчастіше pH шкіри людини 5,5-5,6), а у собак – від 6,2 до 7,4. Кошти для купання наших вихованців розробляються з урахуванням pH шкіри тварин, тому людська косметика догляду їм не підходить. Причому це стосується не лише шампунів, а й гелів для душу, піни для ванн та рідкого мила.
 
Що може статися, якщо мити собаку звичайним шампунем, яким користується і сам господар? Власне, нічого страшного після одного-двох застосувань людського шампуню не буде, а якщо використовувати такий засіб часто, то проблем не уникнути. Як правило, у собак, яких купають людськими шампунями, шкіра стає гіперчутливою, дуже сухою, свербить і лущиться, запалюється. Ймовірно розвиток дерматиту. Плюс шкіра вихованця стають вразливою для вірусів, бактерій, грибків та ектопаразитів типу бліх.
 
Причина 2.
Наступна причина, чому не можна купати собак людським шампунем, у тому, що більшість засобів, розроблених для людей, дуже сильний аромат. І тваринам він не до вподоби. Мало того, що песик буде відчувати сильний дискомфорт під час процедури купання, вдихаючи неприємний для себе запах шампуню, так ще часте використання пахучого засобу може зашкодити нюху тварини, послабивши нюх. Особливо обережно із застосуванням ароматних шампунів потрібно бути власникам мисливських собак, для яких гострий нюх є головною зброєю у затриманні дичини.
 
Причина 3.
В недорогих шампунях и гелях для душа, которых навалом на полках обычных супермаркетов, содержится большое количество вредных химических веществ (взять, к примеру, те же ароматизаторы и красители). У многих собак эти компоненты вызывают аллергию.
 
Джерело: www.bichon.com.ua
 
 

 


04.12.2020

Полезные статьи

Faina Belosnezniy Aristocrat
Faina Belosnezniy Aristocrat
Наші вихованці
27.01.2021
Dorogaya Lesta Plus
Dorogaya Lesta Plus
Наші вихованці
04.12.2020
Diva Victoria Luxury Fashion for Belosnezniy Aristocrat
Diva Victoria Luxury Fashion for Belosnezniy Aristocrat
Наші вихованці
04.12.2020
Fiona Belosnezniy Aristoсrat
Fiona Belosnezniy Aristoсrat
Наші випускники
27.01.2021