Фізичні навантаження для Бішон Фрізе

Шоу-собака повинна бути в хорошій фіз. формі. Лежіння на дивані цілий день цьому не сприяє. Хороша кондиція означає "твердий, як камінь". Деякі так виглядають від природи, а деяким потрібно працювати над формою. Собаки, неактивні від природи, повинні отримувати додаткове примусове навантаження. Але жодних примусових навантажень до двох років!

Цуценята повинні мати можливість грати так багато, скільки вони хочуть, на великих територіях, щоб розтягнути кінцівки і бігати з максимальною швидкістю, на яку вони здатні. Але ж без примусів!

 
Кидання тенісного м'яча або тарілки Frisbee добре до того моменту, поки ви не помітите, що собака втомилася. Тоді закінчуйте. Не можна собаку до 2 років змушувати бігати з вами (при пробіжці підтюпцем) або на доріжці, що «біжить». Для деяких порід та 2 роки – це рано. Все, що ви зробите - це перевантажити плечі і "розіб'єте" п'ясти.
 
Коли ви почнете давати собаці примусове навантаження (біг підтюпцем з вами або рись), продовжуйте до тих пір, поки собака не втомився, не має значення, 1,5 км або 300 м. Якщо собаку навантажують вище за її рівень «комфортабельної витривалості», м'язи, зрештою, неправильно формуватимуться під час руху, намагаючись компенсувати втому. Ваша собака запам'ятає цей негативний зразок руху і принесе його в ринг, а цей негатив практично неможливо виправити.
 
Будуйте поступово, щоб щоразу можна було зробити більше, але завжди при природному русі. Прогулянки краще за галоп. Якщо ви будуєте дорогу, ви її будуєте кожен день, неважливо, чи перед машиною ви йдете, чи ведете каток, чи копаєте. Для відновлення м'язів потрібно 24 години. Бодібілдери не роблять однакові вправи з вагою щодня, вони змінюють групи м'язів навантаження. Так само і собака має відпочивати після великого навантаження, змінюючи вид діяльності наступного дня.
 
Собаки, надані самі собі, не даватиме собі фізичного навантаження. Більшість спатимуть чи сидітимуть, спостерігатимуть білок, але не ганять їх!
 
 
Усі шоу-собаки повинні мати гарну мускулатуру. Правильні фізичні навантаження стимулюватимуть кровообіг і допомагатимуть зростанню вовни. Отже, все взаємозалежне.
 
Джерело: www.bichon-club.com.ua
 

04.12.2020

Полезные статьи

Приплід "F"
Приплід "F"
Приплід
26.01.2021
Holy Belosnezniy Aristocrat
Holy Belosnezniy Aristocrat
Наші випускники
25.12.2020
Приплід "А"
Приплід "А"
Приплід
26.01.2021
Eshlee Belosnezniy Aristocrat
Eshlee Belosnezniy Aristocrat
Наші вихованці
04.12.2020