Алергія а корм у собак

Алергія на корм у собак – дуже часті явища. Це одна з найпоширеніших причин звернення власників вихованців різних порід до ветеринарного лікаря. Прояви цієї недуги дуже неприємні як для улюбленця, так і для його господаря. Давайте постараємося розібратися в тому, як розглянути перші симптоми алергії у собак і з'ясувати, на що саме вона виникла.

Дуже багато породи схильні до цих проявів через знижений імунітет. Такий, як правило, у штучно виведених псів. Вони страждають дуже агресивними симптомами, які, до речі, не дуже відрізняються від котячих. Симптоми у собак також накопичуються. Якщо спочатку ви помічаєте лише рідкісне чухання чотирилапого за вухом, то потім відразу він розчісує собі шкіру до крові.

Важливо вчасно розглянути алергію на корм у собак і запобігти посиленню стану. Насамперед виявляється алерген, підбирається адекватне харчування, у разі потреби призначається медикаментозна терапія.
 
 
Говорячи про алергію на корм, не можна не згадати те, що дана симптоматика характерна і для негативного сприйняття не тільки продуктів харчування, але й оточуючого. Так, наприклад, вихованець може реагувати на:
  1. Компоненти живлення
  2. Пилок рослин
  3. Пил
  4. Побутову хімію
  5. Комах
  6. Матеріали, з яких виготовлені іграшки та багато іншого.
Для того, щоб правильно ідентифікувати алергію у собак, важливо спостерігати як, які симптоми та в яких ситуаціях виявляються.
 
 
Увага - це те, що допоможе вам уберегти улюбленця від негативного впливу на організм алергії. Вчасно помітивши перші її прояви та визначивши негативний предмет, продукт, ви зможете уникнути виснажливого лікування, нескінченних походів до ветеринарної клініки та, звичайно ж, великої витрати грошей та часу.

04.12.2020

Полезные статьи

Приплід: "K"
Приплід: "K"
Приплід
26.01.2021
Faina Belosnezniy Aristocrat
Faina Belosnezniy Aristocrat
Наші вихованці
27.01.2021
Frizzled Life Daniella
Frizzled Life Daniella
Наші вихованці
04.12.2020
Freya Belosnezniy Aristocrat
Freya Belosnezniy Aristocrat
Наші випускники
25.12.2020