Поради по грумінгу

  1. Використовуйте пазурі для укорочування нігтів. Вони мають бути добре заточені. Не користуйтеся шліфуванням, яке часто дають як безкоштовне навантаження до інструментів. Дуже складно визначити, наскільки потрібно шліфувати нігті.
  2. Ніколи не розчісуйте суху шерсть. Завжди зволожуйте або водою, або сумішшю з води та кондиціонера, яку ви наносите на щітку. Розчісування сухої вовни призводить до того, що кінці січуться. Довгу вовну необхідно розчісувати частинами, а не від самої шкіри одним пасмом.
  3. Не використовуйте фен для сушіння верхнього шару вовни у порід з остовою вовною та підшерстком (подвійний тип вовни). Ви пересушите шерсть. Сушіть лише вбиральню вовну. Ніколи не сушіть шерсть струменем занадто гарячого повітря, використовуйте прохолодну.
  4. Не втирайте кондиціонер у шерсть, це може забити пори шкіри. Використовуйте кондиціонер як ополіскувач.
  5. Виконуйте стрижку через два дні після купання, щоб бачити, як лягла вовна. Перед виставкою знову викупайте і підрівняйте шерсть. Собаки, що виставляються, необхідно купати один раз на тиждень. Вбиральну вовну необхідно мити щодня. Це особливо важливо для собак, які забруднюють ноги і живіт сечею. На цих місцях необхідне інтенсивніше кондиціювання.

Кондиціювання вовни
 
Вода вирощує шерсть. Чиста шерсть росте. Брудна шерсть вмирає.
 
 
Існує мільйон різних шампунів. Для щоденного використання підійде шампунь, що відповідає природному балансу рН, тобто 55-72. Шкіра собаки - найлужніша серед ссавців, включаючи людину.
 
Підготовка вовни
 
 
Вибирайте кондиціонер, орієнтуючись на породу. Але є загальні рекомендації:
 
  1. Деякі кондиціонери пом'якшують шерсть.
  2. Ті, що містять силікон - ламають шерсть.
  3. Бальзам містить віск, це може спричинити лупу.
  4. Зовсім не обов'язково використовувати найдорожчий шампунь.
 
Швидше за все, вам доведеться багато експериментувати, щоб знайти підходящий засіб для вашої собаки. Не робіть цього напередодні виставки! Також ви повинні використовувати різні засоби в різних умовах: чи то літо чи зима, спека чи холод, дощ, відкрите/закрите приміщення. Деякі люди використовують багато кондиціонера, це призводить до того, що шерсть січе або стає жирною.
 
 
Розчісування

Щоденне розчісування масажкою стимулює та сприяє зростанню шерсті у собак із середньою довжиною шерсті. Однак, потрібно бути дуже обережними, якщо собак довга шерсть, особливо шовкова. Ви повинні знати, як доглядати за вовною свого собаки та певної породи. Грумінг повинен бути розслаблюючим і приносити задоволення і вам, і собаці.Вовна росте зсередини назовні, тому без належного харчування (їди), оптимального здоров'я та фіз. навантаження собака не виглядатиме максимально добре.

 
Джерело: https://www.bichon-club.com.ua/

04.12.2020

Полезные статьи

Gabriel J'adore Belosnezniy Aristokrat
Gabriel J'adore Belosnezniy Aristokrat
Наші випускники
27.01.2021
Dorogaya Lesta Plus
Dorogaya Lesta Plus
Наші вихованці
04.12.2020
Faina Belosnezniy Aristocrat
Faina Belosnezniy Aristocrat
Наші вихованці
27.01.2021
Приплід: "H"
Приплід: "H"
Приплід
26.01.2021
Приплід: "L"
Приплід: "L"
Приплід
26.01.2021